25. 8. 2010

Příprava - 2. ročník Olympského tahu

Druhý ročník soutěže v mrtvém tahu Olympský tah se uskuteční 11.9.2010. Soutěž pořádá SK Olymp Fitness Nový Bor (naše bývalá oddílová příslušnost). V případě příznivého počasí se bude soutěžit pod širým nebem ... ale kdyby náhodou zapršelo, je k dispozici skvěle vybavená posilovna.

Náš oddíl vyšle do souboje s dalšími siláky z celé ČR tentokrát 2 borce - Miroslava Tarnóczyho a Honzu Pianku. Trenérem, masérem, vodonošem, doplňovačem čpavku a zároveň asistentem v jedné osobě se stane nejúspěšnější závodník našeho oddílu Daniel Pianka.

Trénink již naplno probíhá, ale uvidíme jak se tréninková pauza Honzy a Mírovo stavění domečku podepíše na výkonech. Pokus o nová maxima není vyloučen. Fotky z tréninku se opět objeví v naší fotogalerii.

Opět bychom rádi pro oddíl získali další trofej ;-)

Výsledky včetně fotografií se na těchto stránkách jako obvykle objeví bezprostředně po skončení celé soutěže.


Držte nám palce ;-)


propozice zde

0 komentářů :