1. 11. 2010

Příprava na sezónu 2011

Po úspěšném roku 2010 již začíná příprava na další sezónu. Oblastní soutěž je naplánovaná na 5.2.2011 v Litvínově - předpokládáme další soutěž v obchodním domě :-) ... a doufáme, že tam bude tepleji než naposledy :-). Mistrovství Čech se bude konat 5.3.2011 - opět v Praze. Nejprestižnější závod sezóny se uskuteční tradičně v Nymburku, tentokrát 16.4.2011. Benchpress má naplánované Mistrovství Čech 12.3.2011 v Sedlčanech a následné MČR v benchpressu se bude konat 9.4.2011 ve Vítkovicích .

Nyní již k přípravě. Po krátké pauze po pohárové soutěži v Novém Boru se kluci plně zapojili do přípravy. Ovšem bez Honzy, jelikož ten momentálně bojuje s bolavým ramenem (pravděpodobně manžeta rotátoru), což znemožňuje jakékoliv zápolení s činkama. Cíle jsou jasné, Míra se pokusí získat medaili na oblastní soutěži a zároveň se pokusí o kvalifikaci na Mistrovství Čech. Co se týká jednotlivých disciplín, jde především o zlepšení v dřepu a benchpressu. Největší změny patrně nastanou u Dana, chystá se přestup do vyšší váhovky, kde by mohl svést souboj s dnes již legendární Karlikem Russem. Dalším velkým cílem je vylepšit výkon v benchpressu, získat zpět národní rekord, o který před pár týdny přišel a zároveň získat 1. výkonnostní třídu. V nové váhovce potom získat co nejvíce zkušeností a získat alespoň malé zlaté medaile za jednotlivé disciplíny z MČR. Cílem Honzy byla účast na MČR, pokusit se o I. výkonnostní třídu a s novým dresem zlepšit nedobré výkonu v dřepu - to vše ale záleží jak rychle ustoupí momentální problémy s již výše zmíněným ramenem.

Celkově oddíl očekává opět vynikající výsledky v hodnocení pořadí oddílů na jednotlivých soutěží. Další pozornost bude věnována tradičním poharovým soutěžím (zejména v mrtvém tahu). V benchpressu doufáme, že se Dan pokusí získat pro náš oddíl zpět národní rekord, o který nedávno přišel.

Ohledně ekonomického rozpočtu oddílu se počítá s úspěšnou žádostí v rámci Koncepce podpory sportu ve městě Varnsdorf a dále předpokládané sponzorské dary. Na straně výdajů se počítá s nákupem nových dresů (benchpress, mrtvý tah) a doplňků výživy.

V materiálním zabezpečení bude oddíl dovybaven dalšími doplňky, tentokrát jsou na řadě mikiny, které nahradí předchozí, již léta okoukaný model :-).

Pozornost bude věnována také webovým stránkám s cílem obohatit fotogalerii a videogalerii.

Tradičním přáním opět zůstává rozšíření počtu aktivních členů oddílu.

0 komentářů :