27. 10. 2010

Sezona 2010 je již za náma

Rok 2010 pro náš oddíl znamenal celou řadu velmi dobrých výsledků. Nejvýznamnějších úspěchů dosáhnul náš nejúspěšnější člen oddílu Daniel Pianka. Nejen že se mu podařilo opět zlepšit národní rekord v benchpressu ve váh. kat. do 60 kg, ale hlavně získal titul mistra republiky ve stejné váhové kategorii. Na Mistrovství ČR se náš oddíl umístil na vynikajícím 3. místě ze silné konkurence 30ti oddílů z celé ČR ! Dalším neméně cenným výsledkem bylo vynikající umístění všech aktivních členů oddílu na 2. ročníku Řepského siláka, odkud jsme odvezli vítězství v kategorii do 90ti kg.
V celkovém součtu to tedy znamená zisk 3 zlatých, 2 stříbrných a jedné bronzové medaile z mistrovských soutěží, potom také 1 zlatou a dvě bronzové medaile z pohárových soutěží.

Rok 2010 neznamenal pro náš oddíl pouze kvalitní výsledky, ale taktéž se podařilo získat finanční podporu, kterou nám v rámci Koncepce podpory sportu poskytlo město Varnsdorf. Pevně věříme, že se v tomto směru ještě v roce 2010 podaří získat nejeden sponzorský dar.

Neméně dobrým oddílovým počinem byl redesign webových stránek, za kterou stál Kuba Chlan. Dále registrace domény www.silovytrojboj.org. Stránky jsou pravidelně aktualizovány v návaznosti na dění kolem oddílu, zejména se zde sluší vyzdvihnout nejrychlejší výsledkový servis u nás !

Dále se povedlo zajistit pro všechny členy oddílu kvalitní oddílové oblečení zn. Fila, kde ve spolupráci se sponzorem Š&Š (Tiskárna Šedivý, Krásná Lípa) bylo oblečení potisknuto. Design kraťasů, tepláků i trikot je moderní, nápaditý a každý už pozná, kdo je kdo a taktéž kdo patří k naše oddílu :-).

0 komentářů :