17. 1. 2011

Trénink 2011

Trénink na sezonu 2011 již probíhá v plném proudu, tentokrát opět ve Fitness centru u Pešků ve Varnsdorfu. Nyní už vrcholí závěrečná předsoutěžní fáze a poslední doladění techniky jednotlivých cviků.

Na oblastní soutěž v Litvínově se připravuje Mirek a Honza. Oba zkouší nové dresy na dřep a ke změně došlo také v technice. V tomto směru se nejlépe dařilo Mírovi, který několikrát vylepšil své osobní maximum. U Honzy navíc v průběhu tréninku došlo k několika zraněním, takže doufáme, že se zdravíčko umoudří a na závod bude patřičně připraven.

Dan se I. VT kvalifikoval přímo na Čechy, takže má ještě nějaký ten čas, aby se sžil s novým dresem na benchpress - Katanou. Na oblastní soutěži bude tentokrát v roli trenéra.

Změna váhových kategorií postihne celý oddíl ;-) .... tzn. Dan prohrál souboj s kilogramy, tudíž míří do kategorie 66kg, Honza naopak do 59kg (urologický čaj jako opět musí pomoci) a Mirka čeká souboj ve váhovce do 83kg. Uvidíme, kdo nenaváží to co má a bude muset běhat kolem litvínovského sídliště - vloni to byl Dan ;-).


0 komentářů :