16. 1. 2012

Příprava na sezonu 2012

Příprava na novou sezonu je již v plném proudu. Asi nejlépe připraven bude Mirda, jelikož trénuje nepřetržitě a několikrát překročené osobáčky jsou toho zřejmě tím nejlepším důkazem. Ostatní členové se do přípravy pustili až s odstupem času.

A jaké jsou hlavní změny pro soutěžní rok 2012 ?

Jednoznačně to nej je nový člen oddílu a to Richard Šos, což je syn známého liftera Luboše Šose (Sparta Hooligans). Svoji premiéru by si měl odbýt na nadcházející Mistrovství Východních Čech a to ve váhové kategorii do 74 kg (dorost). Oddíl touto cestou Richardovi přeje, aby měl na první soutěž krásné vzpomínky a povedlo se mu nazvedat co nejvíce kilogramů ... ale hlavním cílem bude zcela určitě nasbírat nějaké cenné zkušenosti.
K oněm změnám lze též zařadit změnu váhové kategorie a to v případě Mirka. Tzn. ze současné váhovky do 83 kg se posune o 10 kilo více, tedy do 93 kg - ovšem jak to bude se uvidí na váze, jelikož v současné době Míra bojuje se střevní virózou. Ostatní váhovky, tj. do 59 a do 66 zůstanou patrně bezze změn.

Cíle pro rok 2012 ?
Tak jako každý rok bude cílem nazvedat co nejvíce kilogramů :-). Každoročním cílem je též dostat nějakého závodníka oddílu na MČR, které je letos pořádá KST Kuřim, což je z Varnsdorfu docela dálka :(. Otazník zatím zůstává u benchařských soutěží, kde se rozhodneme až do posledních okamžiků. Taktéž s otazníkem jsou i pohárové soutěže, rozhodně neodmítneme žádnou pohárovku v mrtvém tahu (dle wilkse).

... takže nám držte prosím všechny palce ;-)

2 komentářů :

werki řekl(a)...

Já držím všechny! :-)

hpadmin řekl(a)...

děkuji ... máš u nás velkéééé PLUS