29. 12. 2012

Úspěšný rok 2012


Do konce roku zbývá už jen pár desítek hodin a tak je načase zhodnotit sezónu ... pro náš oddíl rozhodně úspěšnou.
Na poli pohárových soutěží, ale též mistrovských soutěží náš oddíl zaznamenal řadu velmi dobrých výsledků.
Právě z mistrovských soutěží jsme přivezli 2 zlaté medaile (oblast, Čechy), 3 stříbrné (oblast, Čechy, MČR) a jednu bronzovou medaili z MČR. Dále si Ríša odvezl titul druhého nejlepšího dorostence Východních Čech. Úspěch oddílu byl korunován novým národním rekordem v mrtvém tahu Honzy a to výkonem 207,5 kg (kat. do 59 kg).
V pohárových soutěží je nutné připomenout zejména Zlobr Cup. Zde se nám podařilo vylovit jednu bronzovou medaili v kat. do 80 kg a zásluhou Luboše Šose nejen zlatou ve své kategorii, ale též  vítězství v absolutním pořadí. Další výrazný úspěch byl zaznamenán na Bořislavském gigantu, kde opět dominoval Lubošek nejen zlatou ve své kategorii, ale opět vyhrál absolutku. O další stříbrnou medaili se postarala Kačka Batelková a to díky účasti na Zubr Cupu V neposlední řadě stojí za zmínku připomenout Lubošův zlatý "benchpressový dvojboj" v Německém Eibau a Novém Boru.
Další pozornost si zaslouží nesčetné množství Mírových účastí na strogmanských soutěží, kterým se bude s Kačkou věnovat i nadále.
A co se podařilo dále ? .... povedlo se rozšířit členskou základnu. Též vybojovat nějaké ty penízky pro oddílovou pokladnu a to díky sponzorům a taktéž díky městu Varnsdorf.
A co si tedy přát do roku 2013 ??? ... v první řadě je to zdravíčko, potom hoooodně síly, dále hoooodně medailí a na závěr i plnou oddílovou pokladnu ;-).

0 komentářů :